KTO SME A ČO ROBÍME?

SME KREATÍVNE DIGITÁLNE ŠTÚDIO

Digitálni kreatívci - čo nie je názov pre to, čo robíme, ale spôsob, ako uvažujeme.

Sme presvedčení, že design má rozprávať príbeh, byť jednoduchý a intuitívny, vedieť zarobiť peniaze. Zakladáme si na profesionálnom prístupe ku každému projektu, ku každému klientovi a veľmi radi šperkujeme každý detail. Náš vlastný príbeh si píšeme v štúdiu v Banskej Bystrici, kde navrhujeme komplexný branding, moderný a funkčný web design, design mobilných aplikácií a tvoríme responzívne web stránky a e-shopy. Pevný základ nášho tímu tvorí štvorica pozitívne naladených a ústretových profesionálov s dlhoročnými skúsenosťami. A k tomu máme zohratý tím spoľahlivých externistov.

MAREK

FOUNDER, ART DIRECTOR

MAROŠ

WORDPRESS DEVELOPER

MICHAL

SOCIAL MEDIA MANAGER

V ČOM SME DOBRÍ

WEB DESIGN

Na web design sa špecializujeme od samého začiatku štúdia. Robíme ho invenčne, moderne a do detailu. Od microsite, cez firemné internetové prezentácie, až po komplexné portály a internetové obchody.

DESIGN APLIKÁCIÍ

Mobilným aplikáciám patrí budúcnosť. Denne ich využíva obrovské množstvo ľudí. Pre vašu aplikáciu navrhneme koncept a design, vyladíme použitelnosť, či ide o iOS alebo Android aplikáciu.

LOGO A BRANDING

Spoločnosť, alebo značka bez loga, je ako človek bez mena. Logo je len začiatok príbehu. Firemná identita vás ovplyvňuje, definuje, dá vám dôveryhodnosť na trhu a umožní ucelene komunikovať.

TVORBA WEB STRÁNOK

Web stránka je váš výklad, okno do sveta. Či ide o produktovú microsite, klasickú firemnú prezentáciu, zložitejší internetový portál, prípadne online aplikáciu na mieru. Samozrejmosťou každej web stránky je responzivita.

TVORBA E-SHOPOV

Chcete predávať cez internet? E-shop od nás vám to uľahčí. Postavený na systéme WooCommerce, Prestashop, alebo OpenCart, prepojený s vaším účtovným software a vy tak budete mať vždy aktuálny stav v predajni, aj v e-shope. Je to také jednoduché.

SEO KAMPANE

Dajte svojim zákazníkom vedieť o svojej úžasnej novej web stránke, pritiahnite na ňu viac návštevníkov, promujte vaše produkty. Pripravíme, nastavíme a budeme spravovať vašu kampaň pomocou Google AdWords, sociálnych sietí, najmä Facebooku.

“Design is not just what it looks like and feels like. Design is how it works.”

― STEVE JOBS

AKO TVORÍME

Pracujeme v štyroch dôležitých krokoch. Pri tvorbe web stránok, e-shopov, každého z riešení pre vás, je rozhodujúce pochopenie vašich potrieb a vymedzenie cieľovej skupiny. Podľa toho nastavujeme grafický vizuál a vyberáme ten najlepší balík technologických riešení.

ANALÝZA A NÁVRH RIEŠENIA

Stretnutie a komunikácia s vami sú nevyhnutné. Len tak vytvoríme riešenie, ktoré je pre vás šité na mieru. Pripravíme vám stručný návrh a cenovú kalkuláciu za služby.

UX A DESIGN

Základom je informačná architektúra vo forme wireframov, ktoré zadefinujú jasnú vizuálnu hierarchiu. Až na základe toho môžeme pripraviť kreatívne grafické spracovanie a jedinečný design.

PROGRAMOVANIE

Technická fáza zahŕňa v sebe konverziu designu do klikateľnej web stránky, pripravenej pre počítače, tablety a mobilné telefóny. Napojenie web stránky na administračné rozhranie (CMS) a naplnenie obsahu je samozrejmosťou.

TESTOVANIE A SPUSTENIE

Testovanie riešení pripravíme a vyskúšame na našich serveroch, k tomu SEO nastavenia, bezpečnostné nastavenia a optimalizácia rýchlosti načítavania. Výsledkom je konečné spustenie web stránky na vašej doméne.